Przejdź do treści
Strona główna Filmoteki Narodowej
A K T U A L N O Ś C I

A K T U A L N O Ś C I

2020-10-21

Zmiana godzin funkcjowania Biblioteki i Czytelni FINA

W związku z rozwojem sytuacji epidemiologicznej i objęciem Warszawy czerwoną strefą ostrzegawczą od 26 października 2020 roku Biblioteka i Czytelnia FINA do odwołania będzie otwarta dla czytelników w następujące dni i godziny:

- poniedziałek  9.00 - 15.30

- środa 12.00 - 19.00

- piątek  9.00 - 15.30.


Przebywając w Bibliotece oraz Czytelni uprzejmie prosimy o zachowanie zasad bezpieczeństwa związanych z obowiązującym reżimem sanitarnym:

- prosimy o dezynfekcję rąk, przy wejściu dostępne są dozowniki z płynem dezynfekującym. W przestrzeni Biblioteki i Czytelni obowiązuje zakrywanie nosa i ust oraz noszenie rękawiczek ochronnych

- chcemy zapewnić Państwo bezpieczeństwo i komfort, dlatego w Czytelni mogą przebywać jednocześnie maksymalnie dwie osoby. Rezerwacja miejsc na określony dzień i godzinę odbywa się e-mailowo lub telefoniczne: e-mail: czytelnia@fina.org.pl, tel. 221824526,  221824521. Zachęcamy, by w miarę możliwości zdalnie rezerwować także zbiory. Swobodny dostęp do regałów bibliotecznych nie będzie możliwy. Zamówione książki publikacje przekaże Państwu pracownik Biblioteki.

Pełny tekst procedury zachowania bezpieczeństwa i zasad funkcjonowania Biblioteki w czasie zagrożenia epidemicznego lub stanu epidemii zamieszony jest poniżej w PDF-ie.

Procedura zachowania bezpieczeństwa i zasad funkcjonowania Biblioteki w czasie zagrożenia epidemicznego lub stanu epidemii (pdf)