UDOSTĘPNIANIE ZBIORÓW

UDOSTĘPNIANIE ZBIORÓW

ZBIORY FILMOWE



Filmy fabularne, animowane

DZIAŁ HANDLU
tel./fax: + 48 22 826 08 49

Włodzimierz Lech
kierownik
e-mail: wlech@fn.org.pl
tel. + 48 22 826 23 70
tel. + 48 22 845 50 74 wew. 042

Joanna Biernat-Pogorzelska
zastępca kierownika
e-mail: jpogorzelska@fn.org.pl
tel. + 48 22 542 10 69


ZESPÓŁ ROZPOWSZECHNIANIA
Paweł Łuczyński
kierownik
e-mail: pluczynski@fn.org.pl
tel. +48 22 540 83 31

WSPÓŁPRACA KRAJOWA
fax: +48 22 845 55 33
e-mail: rozpowszechnianie@fn.org.pl


Katarzyna Nowak
e-mail: knowak@fn.org.pl
tel. +48 22 542 10 79

Monika Skonieczna
e-mail: mskonieczna@fn.org.pl
tel. +48 22 845 50 74 wew. 040


WSPÓŁPRACA ZAGRANICZNA
tel./fax: +48 22 826 40 51

Maciej Prawdzic-Kornacki
e-mail: mkornacki@fn.org.pl
tel. +48 22 845 50 74 w.031

Kamila Bilman
e-mail: kbilman@fn.org.pl
tel. +48 22 540 83 32

Izabela Wyciszkiewicz (urlop)
e-mail: iwyciszkiewicz@fn.org.pl
tel. +48 22 542 10 90



ARCHIWUM FILMOWE 3 - ŁĄKOWA/ODDZIAŁ ŁÓDZKI

Tadeusz Wijata
kierownik
e-mail: twijata@fn.org.pl
tel. +48 42 636 83 38
kom. 0 605 322 485


Przedwojenne i wojenne materiały archiwalne, kroniki Polskiej Agencji Telegraficznej, Polska Kronika Filmowa, filmy dokumentalne produkcji WFDiF i WF Czołówka

Poszukiwania materiałów prosimy rozpoczynać od zapoznania się z serwisem Repozytorium Cyfrowe, który prezentuje część zdigitalizowanych zbiorów. Całość zbioru jest opisana w katalogu kartkowym. 

ZESPÓŁ OBSŁUGI KLIENTA
e-mail: zok@fn.org.pl
tel. + 48 22 840 80 95
fax: + 48 22 840 80 96

Adres:
ul. Chełmska 21, Warszawa
budynek 28, piętro I
domofon: Zespół Obsługi Klienta

Katalog: poniedziałek – czwartek: 9.00 – 15.30

Justyna Turczynowicz
kierownik
e-mail: jturczynowicz@fn.org.pl

Anna Pawłowska
e-mail: apawlowska@fn.org.pl

Danuta Pawłowska
e-mail: dpawlowska@fn.org.pl


ZBIORY BIBLIOTECZNE I OKOŁOFILMOWE

Książki, czasopisma, materiały literackie, fotografie, plakaty, wycinki prasowe i inne


BIBLIOTEKA I CZYTELNIA 

e-mail: czytelnia@fn.org.pl
tel. +48 22 542 10 86
fax: +48 22 542 10 83

ul. Puławska 61
00-975 Warszawa
prawa oficyna, parter

Godziny otwarcia Biblioteki i Czytelni
poniedziałki, wtorki, piątki: 9.00 – 15.30
środy: 12.00  – 19.00
czwartki: 9.00 – 13.00
soboty, niedziele i święta: nieczynna

Godziny otwarcia punktu ksero
poniedziałki, wtorki, piątki: 9.00 – 15.30
środy: 12.00  – 16.00
czwartki: 9.00 – 13.00
soboty, niedziele i święta: nieczynne




e-mail: foto@fn.org.pl
tel. +48 22 542 10 86
      +48 22 542 10 84 
fax: +48 22 542 10 83

 

Kontakt

Filmoteka Narodowa
ul. Puławska 61
00-975 Warszawa
tel. + 48 22 845 50 74
fax + 48 22 646 53 73
e-mail: filmoteka@fn.org.pl