UDOSTĘPNIANIE ZBIORÓW

UDOSTĘPNIANIE ZBIORÓW

ZBIORY FILMOWE



Filmy fabularne, animowane

DZIAŁ MARKETINGU I HANDLU

marketing@nina.gov.pl

 

Magdalena Nowak-Gniadek

kierownik działu marketingu i handlu

E-mail: magdalena.nowak-gniadek@nina.gov.pl



Anna Milewska starszy specjalistka ds. marketingu i handlu

Tel.: + 48 22 380 49 71

E-mail: anna.milewska@nina.gov.pl



Natalia Nałęcz-Bablich starszy specjalista ds. marketingu i handlu

Tel.: + 48 22 380 49 71

E-mail: natalia.nalecz@nina.gov.pl



Katarzyna Nowak starszy specjalista ds. marketingu i handlu

Tel.: +48 22 182 48 78

E-mail: knowak@fn.org.pl



Monika Skonieczna starszy specjalista ds. rozpowszechniania

Tel.: +48 22 182 48 75

E-mail: mskonieczna@fn.org.pl



Paweł Łuczyński główny specjalista ds. rozpowszechniania

Tel.: +48 22 182 48 73

E-mail: pluczynski@fn.org.pl



Kamila Bilman starszy specjalista ds. marketingu i handlu

Tel.: +48 22 182 48 77

E-mail: kbilman@fn.org.pl



Maciej Prawdzic-Kornacki starszy specjalista ds. rozpowszechniania

Tel.: +48 22 182 48 74

E-mail: mkornacki@fn.org.pl



Joanna Biernat-Pogorzelska główny specjalista ds. handlu prawami i dzieł osieroconych

Tel.: +48 22 182 48 76

E-mail: jpogorzelska@fn.org.pl



Włodzimierz Lech główny specjalista ds. obrotu prawami

Tel.: +48 22 182 48 76

E-mail: wlech@fn.org.pl



Anna Ćwięka specjalista ds. obrotu filmami

Tel.: +48 22 840 80 95

E-mail: acwieka@fn.org.pl



Justyna Turczynowicz główny specjalista ds. obrotu filmami

E-mail: jturczynowicz@fn.org.pl



Antoni Wiśniewski specjalista ds. obrotu filmami

Tel.: +48 22 840 80 95

E-mail: awisniewski@fn.org.pl



Izabela Wyciszkiewicz starszy specjalista ds. obrotu filmami

Tel.: +48 22 182 46 24

E-mail: iwyciszkiewicz@fn.org.pl



Tomasz Żelazowski pracownik administracyjny

Tel.: +48 22 380 49 66

E-mail: dystrybucja@nina.gov.pl



Emilia Szczepańska specjalistka. ds Obrotu Filmami

Tel.: +48 22 840 80 95; 182 46 21

E-mail: eszczepanska@fn.org.pl




ARCHIWUM FILMOWE 3 - ŁĄKOWA/ODDZIAŁ ŁÓDZKI

Tadeusz Wijata
kierownik
e-mail: twijata@fn.org.pl
tel. +48 42 636 83 38
kom. 0 605 322 485


Przedwojenne i wojenne materiały archiwalne, kroniki Polskiej Agencji Telegraficznej, Polska Kronika Filmowa, filmy dokumentalne produkcji WFDiF i WF Czołówka

Poszukiwania materiałów prosimy rozpoczynać od zapoznania się z serwisem Repozytorium Cyfrowe, który prezentuje część zdigitalizowanych zbiorów. Całość zbioru jest opisana w katalogu kartkowym. 

ZESPÓŁ OBSŁUGI KLIENTA
e-mail: zok@fn.org.pl
tel. + 48 22 840 80 95
fax: + 48 22 840 80 96

Adres:
ul. Chełmska 21, Warszawa
budynek 28, piętro I
domofon: Zespół Obsługi Klienta

Katalog: poniedziałek – czwartek: 9.00 – 15.30

Anna Ćwięka

specjalista ds. obrotu filmami

tel.: +48 22 840 80 95

e-mail: acwieka@fn.org.pl

 

Justyna Turczynowicz

główny specjalista ds. obrotu filmami

e-mail: jturczynowicz@fn.org.pl

 

Izabela Wyciszkiewicz

starszy specjalista ds. obrotu filmami

tel.: +48 22 182 46 24

e-mail: iwyciszkiewicz@fn.org.pl

 

Emilia Szczepańska 

specjalistka ds. obrotu filmami

tel.: +48 22 840 80 95; +48 22 182 46 21

e-mail: eszczepanska@fn.org.pl

 

Sylwia Szczotka

specjalistka ds. obrotu filmami

tel.: +48 22 840 80 95; +48 22 182 46 21

E-mail: sszczotka@fn.org.pl

 

Michał Burszta

specjalista ds. obrotu filmami

tel.: +48 22 840 80 95; +48 22 182 46 21

e-mail: michal.burszta@nina.gov.pl


ZBIORY BIBLIOTECZNE I OKOŁOFILMOWE

Książki, czasopisma, materiały literackie, fotografie, plakaty, wycinki prasowe i inne


BIBLIOTEKA I CZYTELNIA 

e-mail: czytelnia@fn.org.pl
tel. +48 22 542 10 86
fax: +48 22 542 10 83

ul. Puławska 61
00-975 Warszawa
prawa oficyna, parter

Godziny otwarcia Biblioteki i Czytelni
poniedziałki, wtorki, piątki: 9.00 – 15.30
środy: 12.00  – 19.00
czwartki: 9.00 – 13.00
soboty, niedziele i święta: nieczynna

Godziny otwarcia punktu ksero
poniedziałki, wtorki, piątki: 9.00 – 15.30
środy: 12.00  – 16.00
czwartki: 9.00 – 13.00
soboty, niedziele i święta: nieczynne



 e-mail: foto@fina.gov.pl

Katarzyna Nowak
e-mail: knowak@fn.org.pl
tel. +48 22 380 49 78

Robert Mazurkiewicz
e-mail: rmazurkiewicz@fn.org.pl
tel. +48 22 542 10 84


Kontakt

Filmoteka Narodowa – Instytut Audiowizualny 
ul. Wałbrzyska 3/5
02-739 Warszawa
tel. + 48 22 380 49 00
fax: +48 22 380 49 01
e-mail: sekretariat@nina.gov.pl